خوزستان هنوز در پیک بیماری است

به گزارش مجله فناوری، خبرنگاران/خوزستان نماینده اهواز با بیان اینکه خوزستان هنوز از بحران یا پیک بیماری خارج نشده است، گفت: موضوع برگزاری اجتماعات تنها متوجه مسئولان بهداشتی نیست بلکه متوجه مسئولین انتظامی استان خوزستان هم است.

خوزستان هنوز در پیک بیماری است

سیدکریم حسینی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص شرایط شیوع کروناویروس در خوزستان، اظهار کرد: یک هفته پیش شاهد اوج بیماری کرونا در خوزستان بودیم و پس از آن فرایند کاهشی شیوع را طی کردیم اما هنوز از بحران یا پیک بیماری خارج نشده ایم.

وی اضافه نمود: همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و خودداری از حضور در اجتماعات بسیار ضروری است زیرا هر جا آمار شیوع کرونا صعودی بوده، به دلیل برگزاری مراسم و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین عدم استفاده از ماسک بوده است. موضوع برگزاری اجتماعات تنها متوجه مسئولان بهداشتی نیست بلکه متوجه مسئولین انتظامی استان خوزستان هم است.

حسینی با تاکید بر لزوم ادامه آموزش نکات بهداشتی، گفت: در این زمینه تذکرات ما به مسئولین سفت و سخت تر است و اقداماتی که باید در این شرایط انجام شوند را یادآور می شویم.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان بیان نمود: اخیرا میزان موارد بستری مبتلایان کرونا کاهش یافته و درگیری تخت های ویژه مقداری کمتر شده است اما در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز به صورت مستمر با مسئولان بهداشت و درمان خوزستان و وزارت بهداشت در ارتباط هستیم و سعی می کنیم در خوزستان نواقصی نداشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 625

به "خوزستان هنوز در پیک بیماری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان هنوز در پیک بیماری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید