دروازه استقلال هنوز در تهران باز نشده، سه گل خورده در شهرستان

به گزارش مجله فناوری، به گزارش خبرنگاران، دروازه تیم فوتبال استقلال در آخرین ثانیه های ملاقات مقابل آلومینیوم در اراک باز شد تا یک پیروزی با ارزش خارج از خانه از دست رفته و به قول فرهاد مجیدی این تیم دو امتیاز بسیار با ارزش را از دست بدهد. گلی که استقلال در اراک دریافت کرد، سومین گلی بود که از ابتدای فصل جاری تا کنون دریافت نموده تا به واسطه این عملکرد فوق العاده شاگردان مجیدی دارای برترین ساختار و خط دفاعی در این فصل باشند.

دروازه استقلال هنوز در تهران باز نشده، سه گل خورده در شهرستان

در این فصل توپ تنها سه بار از خط دروازه آبی پوشان عبور نموده که هر سه بار هم این اتفاق در ملاقاتهای خارج از خانه و خارج از تهران روی داده است. نخستین بار شاگردان مجیدی در هفته چهارم و ملاقات مقابل فجر سپاسی در شیراز دروازه شان باز شد. سپس از صنعت نفت در آبادان گل خوردند و برای سومین بار هم در اراک مقابل آلومینیوم تسلیم شدند.

استقلالی ها هفت بار در تهران به میدان رفته اند که 6 ملاقات آنها خانگی بوده و در استادیوم آزادی برگزار شده است و در هیچ یک از این 7 ملاقات دروازه این تیم باز نشده است تا تمام گل های خورده آنها خارج از تهران باشد.

دو گل از سه گلی که آبی پوشان در این فصل خورده اند بعد از دقیقه 90 بوده و دو گل از سه گل نیز از روی ارسال ضربات ایستگاهی بوده و تنها یک گل را در جریان بازی دریافت نموده اند. بعلاوه دو گل از این سه گل وارد دروازه سید حسین حسینی شده و یک بار هم توپ از خط دروازه علیرضا رضایی عبور نموده است. آبی پوشان با 10 کلین شیت دارای بیشترین تعداد کلین شیت هستند و سید حسین حسینی نیز با هشت کلین شیت پیشتاز همه دروازه بان هایی است که در لیگ حضور دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1400 بروزرسانی: 2 اسفند 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1469

به "دروازه استقلال هنوز در تهران باز نشده، سه گل خورده در شهرستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دروازه استقلال هنوز در تهران باز نشده، سه گل خورده در شهرستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید