سرلشکر موسوی: عدم وابستگی به بیگانگان نقطه قوت صنعت پهپادی ارتش است

به گزارش مجله فناوری، فرمانده کل ارتش در بازدید از گروه پهپاد حضرت، ولی عصر (عج) نیروی زمینی ارتش، گفت: بومی بودن و عدم وابستگی صنعت پهپاد ارتش به بیگانگان، نقطه قوت آن است.

سرلشکر موسوی: عدم وابستگی به بیگانگان نقطه قوت صنعت پهپادی ارتش است

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در گروه پهپاد حضرت، ولی عصر (عج)، از آشیانه های پهپاد، نمایشگاه ادوات و تجهیزات و اماکن و تجهیزات نوسازی شده بازدید کرد و توان عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

سرلشکر موسوی در جمع فرماندهان و کارکنان این یگان طی سخنانی با اشاره به اهمیت راهبردی پهپادها، توان و تنوع پهپاد ها در اجرای ماموریت های مختلف را بسیار مهم توصیف کرد.

وی عملکرد گروه پهپادی را موجب امیدواری سلسله مراتب دانست و گفت: بومی بودن و عدم وابستگی صنعت پهپاد ارتش به بیگانگان از نقاط قوت این صنعت است.

فرمانده کل ارتش اظهار امیدواری کرد با توجه به عدم وجود محدودیت در توسعه و پیشرفت پهپادها، ارتش جمهوری اسلامی ایران به آنچه خواسته فرماندهی معظم کل قواست، دست یابد.

همچنین امیرسرلشکر موسوی، صبح امروز با حضور در گروه 99 پدافند هوایی نیروی زمینی ارتش، از کلیه سمت های این گروه و تجهیزات نوسازی شده بازدید کرد.

وی در این بازدید، کارکنان گروه 99 پدافندی نزاجا را حافظان آسمان ولایت و چشم بیدار ارتش و نیروی زمینی عنوان نمود.

امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این بازدیدها، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 566

به "سرلشکر موسوی: عدم وابستگی به بیگانگان نقطه قوت صنعت پهپادی ارتش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر موسوی: عدم وابستگی به بیگانگان نقطه قوت صنعت پهپادی ارتش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید