شبکه شما میزبان استقلالی ها می گردد

به گزارش مجله فناوری، بازیکنان سابق تیم فوتبال استقلال مهمان در جریان باش می شوند.

شبکه شما میزبان استقلالی ها می گردد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شبکه شما، برنامه تلویزیونی در جریان باش در ششمین هفته خود با موضوعات مختلف از جمله نقش مدیران در مصرف برق ادارات و شرکت ها و با حضور 2 تن از بازیکنان سابق استقلال تهران، روی آنتن شبکه شما می رود.

مجموعه برنامه ترکیبی در جریان باش با موضوع اصلاح الگوی مصرف برق در 30 قسمت 30 دقیقه ای در شبکه تلویزیونی شما و با مشارکت شرکت توزیع نیروی برق تهران عظیم فراوری می گردد.

مصطفی علمی فرد تهیه کننده این برنامه است که ساعت 20 روز های زوج و پنجشنبه روی آنتن می رود.

موضوعاتی که در این هفته به آن ها پرداخته می گردد، قبوض تجاری و خانگی، مصرف برق در بالای شهر و پایین شهر، نقش مدیران در مصرف برق ادارات و شرکت ها و استفاده از انرژی خورشیدی است.

سعید بیگی و سعید مراغه چیان از بازیکنان سابق تیم فوتبال استقلال تهران و حسن اسدی بازیگر سینما و تلویزیون، مهمانان این برنامه هستند که طی روز های دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه این هفته در برنامه حضور می یابند.

علاوه بر مصاحبه با مهمانان، آیتم هایی همچون گزارش مردمی، عملیات 121 پرسنل شرکت برق، استندآپ کمدی و نمایش هم در قالب این برنامه پخش می گردد.

محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت پیشه اجرای در جریان باش را بر عهده دارند همچنین گزارش های مردمی با حضور محسن حاجیلو از گزارشگران با سابقه تلویزیون تهیه می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 656

به "شبکه شما میزبان استقلالی ها می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شبکه شما میزبان استقلالی ها می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید