فال روزانه 08، 12، 1398

به گزارش مجله فناوری، فال روزانه 98/12/08

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می گردد به کم قانع نباشید و در این سال به بزرگترین رؤیاهای خود جامه عمل بپوشانید. شما روحیه ای باانرژی دارید و انسان باهوشی هستید، در این سال از انرژی و هوش سرشار خود برای رسیدن به موفقیت های بیشتر بهره ببرید و تا می توانید دست اطرافیان و دوستان و آشنایان را بگیرید. اسفند ماه که با تولدتان آغاز شده است به یکی از شلوغ ترین ماه های سال تولد شما تبدیل خواهد شد. در این ماه بیشتر از همواره کار کنید و مطمئن باشید که مزد زحمت های خود را دریافت می کنید. کار و کوشش را تا ماه مرداد سال آینده ادامه دهید و لحظه ای دست از کوشش برندارید. در مرداد ماه سالی که از راه می رسد کمی به خودتان استراحت بدهید و به مسافرت کوتاهی بروید و خودتان را برای کار و کوشش آماده کنید. در سالی که با تولدتان آغاز می گردد سایه همای سعادت بر سر شما افتاده است و در این سال به لحاظ اقتصادی مسئله ای ندارید، اما اجازه ندهید ثبات اقتصادی شما با ولخرجی و خرید کالاهای غیرضروری به خطر بیافتد. اگر تا به امروز عاشق نشده اید در ماه بهمن سال آینده چشم شما به محبوبی می افتد و در اولین نگاه به وی دل خواهید باخت. این شرایط را به فال نیک بگیرید و تا می توانید عاشقی کنید. سالی که با تولدتان آغاز نموده اید را با کار و کوشش به انتها برسانید و این سال ها را به یکی از درخشان ترین سال های زندگی تان تبدیل نمایید.

فال روزانه 08، 12، 1398

یار و یاوری در زندگی نداشته اید و همواره مجبور بوده اید مسائل عظیم زندگی را به تنهایی حل کنید، غم به دل خود راه ندهید چرا که این شرایط ادامه پیدا نخواهد نمود و امروز فرد سرشناس و بانفوذی به یاری تان می آید و مسائلی که پیش رو دارید را به یاری این فرد از سر راه برخواهید داشت. رهسپار سفری هستید، اما در این سفر حادثه تلخی انتظار شما را می کشد و اگر مواظب لوازم خود نباشید، احتمال گم شدن یکی از لوازم شما وجود دارد. در نتیجه در این سفر بیشتر از همواره حواس تان را جمع کنید و مواظب باشید چیزی را گم نکنید. رفتار خوشایندی با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و همواره با ایشان اوقات تلخی می کنید، قبل از اینکه این روحیه فاصله عمیقی میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، از امروز به بعد رویکردی همراه با محبت و عشق را با عشق زندگی تان در پیش بگیرید و به جای اوقات تلخی و ناراحتی، همواره از عشق با ایشان صحبت کنید. امروز اشتباهی ناخواسته از شما سر می زند و این اشتباه مشکل عظیمی در کارهای شما ایجاد می نماید. برای انجام این اشتباه خودتان را سرزنش نکنید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. کار عقب مانده ای دارید و دائم این کار را به آینده موکول می کنید، اما ادامه این رویکرد اصلاً به صلاح شما نیست و در اولین فرصت این کار را به سرانجام برسانید و با خیال راحت استراحت کنید.

افکار منفی زیادی در سر دارید و این افکار لحظه ای شما را راحت نمی گذارند، اجازه ندهید این افکار بیش از حد شما را نگران کند و از امروز عینک منفی بینی را کنار بگذارید و با خوش بینی و مثبت گرایی به جهان نگاه کنید. مدتی است که در کارهای خیریه و امور مذهبی شرکت ننموده اید، امروز زمان خوبی است که قسمتی از وقت خود را به کارهای خیریه اختصاص دهید و به آرامش برسید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما پول لازم برای این کار فراهم نمی گردد و این شرایط شما را ناراحت و افسرده نموده، امروز بخت با شما یار است و یکی از آشنایان در جریان این کار مهم شما قرار می گیرد و سرمایه لازم را برای انجام این کار در اختیار شما قرار می دهد. این موقعیت را مغتنم بدانید و مطمئن باشید انجام این کار به لحاظ اقتصادی شرایط شما را بهبود خواهد بخشید. عاشق محبوبی شده اید اما عشق خود را به ایشان ابراز ننموده اید و امروز قصد دارید تا این عشق را با محبوب خود درمیان بگذارید، اما روز خوبی را برای عاشقی انتخاب نکرد ه اید و بهتر است به این شرایط ادامه دهید و در آینده زمان بهتری را برای ابراز عشق به محبوب خود انتخاب نمایید. راهی خرید هستید و قصد دارید با خرید چند دست لباس شیک و جذاب، حسابی خوش تیپ کنید، این خرید را انجام دهید و مطمئن باشید حسابی به شما خوش خواهد گذشت.

راهی سفری هستید اما شرایط لازم برای این سفر را ندارید و احتمال زیادی وجود دارد که سلامت وجود نازنین تان در این سفر به خطر بیافتد، در نتیجه تا جایی که امکان دارد این سفر را به آینده موکول نمایید و قید مسافرت را بزنید. امروز فردی ایده وسوسه برانگیزی را برای افزایش درآمد با شما درمیان می گذارد، این ایده را دست کم نگیرید و پس از آنالیز جوانب مختلف آن، به فکر انجام این ایده باشید و درهای جدیدی برای موفقیت و پیشرفت باز کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز هر کاری که از دستش بر می آید را برای مسروری شما انجام خواهد داد. این روحیه را به خاطر داشته باشد و شما نیز در آینده هر کاری که در توان دارید را برای مسروری عشق زندگی تان انجام دهید. امروز یکی از آشنایان که خاطرش برای شما بسیار عزیز است، حرف ناخوشایندی را به شما می زند و از این حرف حسابی ناراحت خواهید شد، اما مطمئن باشید این فرد بدون هیچ گونه قصد و قرضی این حرف را به شما زده و از گفتن این حرف، سوء نیتی نداشته است. در نتیجه از این حرف ناپسند دلخور نشوید و به این فرد ثابت نمایید که بخشش از عظیمان است.

روزی سرشار از خوشی و نشاط را شروع نموده اید و کارها راحت تر از همواره انجام می شوند. انسان عجولی هستید و تصمیم های عجولانه ای که می گیرید همواره برای تان دردسر درست می نماید. امروز قرارداد تجاری مهمی را باید امضا کنید اما در اجرای این قرارداد عجله نکنید و یک بار دیگر جوانب کار را آنالیز نمایید و نظر افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند را جویا شوید. امروز مهمان ناخوانده ای به منزل شما می آید و مجبور می شوید وقت باارزش تان را کنار این مهمان سپری کنید، اما غم به دل تان راه ندهید چرا که حضور این مهمان برای شما شادی و خوشی به ارمغان خواهد آورد. در انجام کارها جدیت به خرج نمی دهید و با سهل انگاری و بی فکری کار می کنید، ادامه این روحیه شما را به فرد بی مسئولیتی تبدیل می نماید و اطرافیان اهمیتی به شما نخواهند داد، در نتیجه این رفتار را کنار بگذارید و با جدیت بیشتری زندگی را در پیش بگیرید. مدتی است که فرصت فراغتی نداشته اید و زمانی برای استراحت پیدا نکرد ه اید، به همین دلیل امروز برنامه چیده اید تا فرصتی را با خودتان خلوت کنید و حسابی خوش بگذرانید، اما کارهای غیرمترقبه زیادی در پیش روی شما قرار خواهد گرفت و نقشه های تان نقش بر آب می گردد.

امروز یکی از اطرافیان یا اعضای خانواده احتیاج به یاری شما دارد، دست رد به سینه این فرد نزنید و هرکاری که از دست تان بر می آید را برای یاری به ایشان انجام دهید، مطمئن باشید این فرد یاری شما را فراموش نمی نماید و در آینده یاری شما را جبران خواهد نمود. قصد گسترش تجارت خود را دارید، اما راه و چاه کار را نمی دانید و این شرایط شما را تحت فشار قرار داده است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با فردی که تجربه بیشتری از شما دارد مشورت کنید و راه های پیشرفت و گسترش تجارت خود را از ایشان جویا شوید. روحیه ای مستبدانه دارید و اعمال نظرهای بی جای شما اطرافیان را تحت فشار قرار داده است، ادامه این رویکرد شما را به فرد منفوری در خانواده تبدیل می نماید، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که اعمال نظرهای بی جا را کنار بگذارید و احترام بیشتری برای نظرهای اهل منزل قائل شوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار بسیار خوشایندی برای شما انجام می دهد و انجام این کار شما را حسابی مسرور می نماید، این رفتار از محبت عمیق عشق زندگی تان به شما حکایت دارد و شما نیز به ایشان ثابت کنید که هر کاری که از دست تان برمی آید را برای خوشنودی ایشان رعایت می کنید. به فکر سلامت خود نیستید و احساس می کنید که روز به روز شرایط سلامتی تان وخیم تر می گردد، امروز زمان مناسبی است فکری به حال خود بردارید و با فعالیت های ورزشی و رژیم غذایی سالم و مفید، سلامت خود را تضمین کنید.

امروز اوقات فراغت زیادی دارید و فرصتی دست می دهد تا حسابی استراحت کنید، این شرایط را به فال نیک بگیرید و خودتان را آماده روزهای شلوغ آینده کنید. با فردی بر سر مسائل اقتصادی مشاجره نموده اید و کارتان به دادگاه کشیده است، اما از آنجایی که از حق با شما است، غم به دل تان راه ندهید چرا که دادگاه به نفع شما رأی می دهد و در نهایت حق به حق دار می رسد. مدتی است که دلتنگ یکی از دوستان قدیمی تان شده اید و خبری از ایشان ندارید، فرصت فراغت امروز را مغتنم بدانید و سری به این دوست قدیمی بزنید و به دلتنگی های تان انتها دهید. امروز همسر یا عشق زندگی تان از همواره بیشتر عاشق شما شده و با انجام کارهای محبت آمیز و عاشقانه، عشق بی سرانجامش را نثارتان می نماید. کار عقب افتاده ای دارید و انجام ندادن این کار به لحاظ فکری، ذهن شما را مشغول نموده است، ادامه این شرایط اصلاً به صلاح شما نیست و در اولین فرصت فکری برای انجام این کار بردارید و خیال تان را راحت کنید. امروز فرصتی دست می دهد تا دست اعضای خانواده را بگیرید و برای تفریح و گردش بیرون بروید، از این فرصت نهایت بهره را ببرید و به اعضای خانواده ثابت کنید که از بودن در کنار آنها لذت می برید.

امروز فردی روی یاری شما حساب باز نموده و از شما درخواست پول می نماید، روی این فرد را زمین نیاندازید و مطمئن باشید که این فرد زودتر از چیزی که فکرش را کنید، قرضی که از شما گرفته را پس می دهد. امروز از آن روزهایی است که احساس می کنید کودک درون تان بیدار شده و بیشتر از همواره احساس شادی و سرخوشی می کنید. این احساس را غنیمت بدانید و تا می توانید خوش بگذرانید. روز عاشقانه ای را در پیش دارید و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، احتمال زیادی وجود دارد که امروز به فردی دل ببازید، این عشق را جدی بگیرید و عشقی بلندمدت و ماندگار را تجربه کنید. ایده جدیدی به ذهن شما خطور نموده و بر این باور هستید که این ایده، زمینه سود و موفقیت بیشتر شما را فراهم خواهد نمود، به هر قیمتی که شده به این ایده جامه عمل بپوشانید و مطمئن باشید که اجرای این ایده زمینه افزایش درآمد شما را به دنبال دارد. انسان خجالتی هستید و از اظهارنظر در جمع هراس دارید، این روحیه نه تنها شما را از هم قطاران تان عقب انداخته است، بلکه اطرفیان شما را به عنوان فرد خجول و منزوی می شناسند، امروز زمان مناسبی است که به این رفتار انتها دهید و با کنار گذاشتن خجالت، نظرات خود را در جمع بیان کنید و هراسی از ارتباط با اطرافیان نداشته باشید.

روز حساسی را شروع نموده اید و احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، در چنین شرایطی روز را به گونه ای به سرانجام برسانید که گفتار و رفتار شما زمینه دلخوری عشق زندگی تان را فراهم نکند و کمتر از برگ گل به ایشان نگویید. انسان آرامی هستید و رویکردی همراه با متانت و آرامش به زندگی دارید، این روحیه امروز به یاری شما می آید و مسئله ای که به آن برخواهید خود را با آرامش و صبر پشت سر بگذارید. توانایی های زیادی دارید، اما همواره خودتان را دست کم گرفته اید و اجازه نداده اید که استعداد های تان شکوفا گردد، ادامه این شرایط هیچ سودی برای شما به دنبال ندارد و از امروز به فکر شکوفاکردن توانایی های خود باشید و استعدا دهای سرشار خود را دست کم نگیرید. کوشش شبانه روزی ندارید و از هر فرصتی برای شانه خالی کردن از زیر بار کار و کوشش بهره می گیرید، این شرایط نه تنها شما را به انسان تنبلی در میان اطرافیان تبدیل نموده است، بلکه به لحاظ کاری نیز دستاورد چندانی ندارید، امروز زمان مناسبی است تا این روحیه را تغییر دهید و با کار و کوشش، راه را برای موفقیت های بیشتر هموار نمایید. مسافرتی در پیش دارید و در این مسافرت به شما خوش نخواهد گذشت، اما در عوض دوستان تازه ای پیدا می کنید و با افراد سرشناس و بانفوذی آشنا خواهید شد.

امروز قصد خرید کالایی را دارید و بهترین زمان را برای خرید انتخاب نموده اید، چرا که نه تنها از این خرید راضی خواهید بود، بلکه کالایی که امروز خریداری می کنید در آینده به لحاظ قیمت نیز افزایش پیدا خواهد نمود و ضرری از خرید آن متحمل نخواهید شد. زبان تندی دارید و اطرافیان لحظه ای از گوشه و کنایه های شما در امان نیستند، این رویکرد باعث شده تا دامنه دوستان تان روزبه روز کاهش پیدا کند و به انسان منفوری تبدیل شوید، اجازه ادامه این شرایط را ندهید و از امروز به خودتان قول بدهید که با گفتار خود کسی را آزرده نکنید و حرفی نزنید که دلخوری اطرافیان را به دنبال داشته باشد. همسر یا عشق زندگی تان با سبک زندگی که در پیش گرفته اید موافق نیست و این رویکرد زمینه دعوا و مشاجره میان شما و عشق زندگی تان را فراهم نموده است، در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و به نقطه نظر مشترکی برسید. امروز فرصتی برای استراحت پیدا می کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و تا می توانید خوش بگذرانید. مسائل زیادی در زندگی دارید و این مسائل زمینه نگرانی و ناراحتی شما را فراهم نموده است، اما نگذارید این نگرانی ها روز شما را خراب کند و با آرامش و کوشش بیشتر، مسائل را پشت سر بگذارید.

به لحاظ کاری روز خوبی را در پیش ندارید و کارها دشوارتر از همواره انجام می شوند، در این شرایط بیش از حد به خودتان سخت نگیرید و کارها را به گونه ای انجام دهید که مو لای درز کارهای تان نرود. امروز همسر یا عشق زندگی تان برنامه های زیادی برای شما تدارک دیده و میخواهد تا با تقدیم هدیه ای، به شما ثابت کند که بیشتر از همواره دوست تان دارد. فردی پیشنهاد کار جدیدی را با شما درمیان می گذارد، این پیشنهاد به نفع شما است و ضرری شما را تهدید نمی نماید، در نتیجه این پیشنهاد را جدی بگیرید و با اجرای آن، موفقیت دیگری را به کارنامه موفقیت های زندگی خود اضافه نمایید. میان اعضای خانواده مشاجره ای در گرفته و روزی متشنج و ناراحت نماینده را پشت سر می گذارند، در اولین فرصت بین اعضای منزل پادرمیانی کنید و اجازه ندهید این مشاجره، زمینه دلخوری های بیشتری را در بین اعضای خانواده فراهم کند. امروز حادثه ای در محل کار یا منزل در کمین شما است، در نتیجه شش دانگ حواس تان را بیشتر از همواره جمع کنید و روز را به گونه ای به سرانجام برسانید که حادثه ای وجود نازنین تان را تهدید نکند.

روز خوبی را به لحاظ اقتصادی شروع نموده اید و امروز از جایی که حتی فکرش را نمی کنید، پولی به دست تان می رسد. برای اینکه در آینده خاطرتان از ثبات اقتصادی تان جمع باشد، قسمتی از این پول را کنار بگذارید و فکری برای روز مبادا بردارید. دوستان قدیمی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به فکر شما هستند و امروز کاری برای تان انجام می دهند تا با انجام این کار به شما ثابت نمایند که هرگز شما را فراموش نمی نمایند. بیماری مزمنی دارید و این بیماری حسابی شما را زمین گیر نموده است، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که علایم بهبود در شما پدیدار می گردد و از چنگ این بیماری مزمن خلاص می شوید. به دلیل بیماری مجبور هستید کارهای امروز را کنار بگذارید و کمی به خودتان استراحت دهید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد و انجام دادن کارهای امروز شما را به لحاظ کاری عقب نخواهد انداخت. امروز مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان در می گیرد، اما همسر یا عشق زندگی تان در این مشاجره کوتاه می آید و به شما ثابت می نماید که مشاجره بر سر چیزهای بی ارزش و پیش پاافتاده ارزش ندارد.

انسان شوخ طبعی هستید و زندگی را سخت نمی گیرید، این روحیه امروز به یاری شما می آید و مسائلی که با آن روبرو می شوید را به لطف این روحیه پشت سر بگذارید. کارهای عقب افتاده زیادی در منزل دارید و این شرایط باعث شده تا نگران این کارهای عقب افتاده باشید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که اعضای منزل به یاری شما می آیند و کارهای عقب افتاده راحت تر از چیزی که فکرش را بکنید به سرانجام می رسد. امروز با فردی دیدار می کنید و این فرد راه و رسم افزایش درآمد را با شما درمیان می گذارد، توصیه های این فرد را به کار ببندید و مطمئن باشید که این توصیه ها، زمینه افزایش درآمد شما را به دنبال خواهد داشت. اعتمادبه نفس سرشاری دارید و این روحیه در قسمت های مختلفی از زندگی به یاری تان می آید، این روحیه را غنیمت بدانید و به لطف آن دامنه دوستان تان را گسترش دهید. امروز همسر یا عشق زندگی تان به شما ثابت می نماید که غم خوار شما است و هر کاری که از دستش بر بیاید را برای از بین بردن غصه های شما انجام خواهد داد.

منبع: برترین ها
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 591

به "فال روزانه 08، 12، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 08، 12، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید