گزارش 51 صفحه ای پلیس فتا از تخلف گل گهر و یک نامه رسانه ای نشده

به گزارش مجله فناوری، به گزارش خبرنگاران، حسین شریفی درباره تخلف باشگاه گل گهر در استفاده از بازیکن غیر مجاز و اینکه فدراسیون چه زمانی متوجه غیر قانونی بودن این بازیکن شده بود، گفت: هرچه جلوتر آمدیم تشکیک ها بیشتر شد که بازیکن غیر مجاز است. البته از ابتدا، این مسئله مطرح شد. بازیکن به ایران آمده و مقابل صنعت نفت به علت عدم صدور کارت بازی نکرده است چون سازمان لیگ دو مدرک خواسته بود. اول اینکه باشگاه گل گهر مسئولیت بازیکن را بپذیرد و دوم اینکه فدراسیون گابن مدرکی را دال بر حضور بازیکن در چهار بازی ملی با ذکر دقایق اعلام کند. در نهایت این مدارک به فدراسیون و سازمان لیگ ارائه شد.

گزارش 51 صفحه ای پلیس فتا از تخلف گل گهر و یک نامه رسانه ای نشده

سخنگوی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا منظورش همان نامه ای است که 30 آبان ماه از سوی گل گهر منتشر شده بود؟ یادآور شد: خیر؛ اتفاقاً این نامه رسانه ای نشده است. 1 آذر باشگاه گل گهر این نامه را به فدراسیون فوتبال فرستاده و اعلام نموده است مطابق مستندات پیوست، هم مسئولیت این بازیکن را قبول و هم هر چهار ملاقات ملی که تایید شده را اعلام می کنیم.

شریفی توضیح داد: در این فرایند 9 ایمیل رد و بدل می گردد. طبق گزارش پلیس فتا که 51 صفحه ای است، 7 ایمیل جعلی بوده است.

وی در مورد اینکه این ایمیل ها با یک گوشی خاص از ایران ارسال می شده و آی.پی کشور هنگ کنگ به خاطر استفاده از وی.پی.ان ثبت شده است، گفت: چند کشور مطرح است مثل روسیه، هنگ کنگ و هلند. از کشورهای مختلف آی پی ثبت شده و خاستگاه هیچکدام کشور گابن نبوده است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در سرانجام در مورد احتمال شکایت باشگاه گل گهر به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال توضیح داد: بدون شک اگر درخواستی از سوی باشگاه گل گهر مطرح گردد، کمیته استیناف ورود می نماید. نمی دانم تا الان درخواستی مطرح شده است یا نه. رای پنجشنبه شب صادر شد. هرچه باشد بدون غرض ورزی در استیناف آنالیز می گردد و اگر مدرک جدیدی برسد در دستور کار دوستان قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1400 بروزرسانی: 10 بهمن 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1446

به "گزارش 51 صفحه ای پلیس فتا از تخلف گل گهر و یک نامه رسانه ای نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش 51 صفحه ای پلیس فتا از تخلف گل گهر و یک نامه رسانه ای نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید