آنالیز چگونگی فروش و درآمدهای نفتی بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق

به گزارش مجله فناوری، تهران (پانا) - چگونگی فروش و درآمدهای نفتی در لایحه بودجه سال 1400 با حضور وزیر نفت در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس آنالیز شد.

آنالیز چگونگی فروش و درآمدهای نفتی بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق

به گزارش وزارت نفت، جبار کوچکی نژاد، عضو کمیسیون تلفیق درباره نشست عصر امروز (شنبه، ششم دی ماه 1399) کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی گفت: در این نشست مباحث مربوط به نفت و درآمدهای نفتی در لایحه بودجه سال 1400 بحث و آنالیز شد و وزیر نفت نیز مطرح کرد که ما می توانیم سال آینده روزانه 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت بفروشیم.

وی اضافه نمود: زنگنه در این نشست تاکید نمود که ما در سال های 95 و 96 و حتی چند ماهی در سال 97 بیش از 2 میلیون و 400 هزار بشکه نفت صادر کردیم، از این رو فروش 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت برای سال آینده نیز امکان پذیر است.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر نفت به وضع زیرساخت های صنعت نفت نیز اشاره نمود، گفت: وزیر نفت تاکید نمود که در شرایط کنونی برای بازسازی و نوسازی زیرساخت های صنعت نفت به منابع اقتصادی احتیاج داریم.

کوچکی نژاد مطرح کرد: هرچند بیشتر اعضای کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با فروش 2 میلیون و 300 هزار بشکه نفت برای سال آینده مخالفند، اما باید منتظر تصمیم ها و جمع بندی های بعدی در این باره باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 914

به "آنالیز چگونگی فروش و درآمدهای نفتی بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز چگونگی فروش و درآمدهای نفتی بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید