دیپلمات ارشد روس: اعضای برجام در حمایت از آن اتفاق نظر دارند

به گزارش مجله فناوری، نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین گفت کشورهای باقی مانده در برجام همچنان از این توافق حمایت می نمایند.

دیپلمات ارشد روس: اعضای برجام در حمایت از آن اتفاق نظر دارند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین روز آدینه در انتها نشست کمیسیون مشترک برجام در وین بیان کرد که کشورهای عضو برجام در حمایت از این توافق با یکدیگر تفاهم دارند.

این دیپلمات روس طی پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: آخرین نشست کمیسیون مشترک برجام در سال 2019 نشان داد که با وجود همه دشواری ها و اختلاف نظرها، شرکت کنندگان [در نشست] در حمایت از برجام با یکدیگر اتفاق نظر دارند. این مهم ترین نتیجه ای است که از مباحث امروز حاصل شد.

چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک برجام که آخرین نشست این کمیسون در امسال میلادی خواهد بود، امروز آدینه در سطح معاونین و مدیران کل وزارت خارجه ایران و کشورهای 1+4 در ساختمان مرکزی نمایندگی اتحادیه اروپا در وین اتریش برگزار گردید.

سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزرات امور خارجه کشورمان در صدر هیئت ایرانی در این نشست حضور یافت و با هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و همتایان خود از کشورهای انگلیس، روسیه، فرانسه، آلمان و چین به مذاکره در مورد آخرین تحولات مربوط به برجام پرداخت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 117

به "دیپلمات ارشد روس: اعضای برجام در حمایت از آن اتفاق نظر دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیپلمات ارشد روس: اعضای برجام در حمایت از آن اتفاق نظر دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید