رونالدو بی اعصاب تر از همیشه

به گزارش مجله فناوری، نشریه گاتزتا دلواسپورت در گزارشی نوشت که ابراز نارضایتی کریستیانو رونالدو از عملکرد خود و هم تیمی هایش در بازی شب گذشته (یکشنبه) برابر جنوا در هفته سی ام سری A محدود به غرولندهای داخل زمین و چهره در هم کشیده اش هنگام خروج از زمین مسابقه نبوده است.

رونالدو بی اعصاب تر از همیشه

رونالدو شب گذشته هیچ سهمی از سه گل تیمش مقابل جنوا نداشت، ضمن اینکه موقعیت خوبی را هم برای گلزنی از دست داد. در خاتمه بازی نارضایتی در چهره رونالدو موج می زد که برخی از رسانه ها آن را به خوشحال نبودن این ستاره پرتغالی از عملکرد هم تیمی هایش برای صاحب موقعیت کردن او نسبت دادند.

رونالدو پس از به صدا درآمدن سوت خاتمه بازی پیراهنش را هم از تن درآورد و آن را به گوشه ای انداخت که تصور می شد این حرکتش هم مربوط به همین نارضایتی باشد، اما یک خبرنگار ایتالیایی این فرضیه را رد کرد و مدعی شد که رونالدو پیراهنش را برای توپ جمع کن پرتاب کرده بود.

اکنون اما گاتزتا نوشته است که رونالدوی 36 ساله در رختکن تیم هم به ابراز نارضایتی اش ادامه داده و پس از مشت کوبیدن به دیوار رختکن در سکوت ورزشگاه آلیانتس آره نا را ترک کرده است.

گاتزتا نوشته است که رونالدو احساس نمی کند که یوونتوس فعلی در حد و اندازه کیفیت بازی او باشد و به همین دلیل بابت بهتر شدن شرایط تیم در فصل آینده که آخرین فصل قراردادش با بانوی پیر هم هست، ضمانت خواسته است. گویا او خواهان اضافه شدن نام های بزرگ به بیانکونری است، اما باشگاه با شرایط اقتصادی نابسامانش به خاطر شیوع کرونا نمی تواند به او تضمین بدهد و به همین دلیل آینده رونالدو مبهم است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1096

به "رونالدو بی اعصاب تر از همیشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو بی اعصاب تر از همیشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید