پول برانکو بین بازیکنان پرسپولیس تقسیم شد؟

به گزارش مجله فناوری، مدیرعامل پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت پول آماده شده برای پرداخت به برانکو در آن مقطع بین بازیکنان تقسیم شده است.

پول برانکو بین بازیکنان پرسپولیس تقسیم شد؟

به گزارش مجله فناوری ، تسنیم نوشت: ایرج عرب درباره ابهامات مالی در باشگاه پرسپولیس و اینکه تکلیف پول آماده شده برای پرداخت به برانکو در زمان مدیریت او چه شده است؟ گفت: در مورد مسائل مالی من قبلاً هم گفتم چیز زیاد پیچیده ای نیست. اینطور نیست که الان بگویید پول کجاست. پول آن زمان به خاطر این به برانکو پرداخت نشد که او گفت اگر پول را هم بگیرم نمی مانم. ما پول را آماده کرده بودیم ولی نیامد که بگیرد. نه اینکه نخواهیم به او پول بدهیم، برانکو هم دو شماره حساب به ما اعلام کرد که یکی به نام دخترش بود و یکی به نام خودش. ما هم با دو صرافی بزرگ تهران صحبت کردیم و آن ها گفتند امکان انتقال پول را ندارند.

وی افزود: همانطور که می دانید ما 500 هزار دلار هم به سختی به برانکو به صورت دستی پرداخت کردیم و او سابقه دریافت پول دستی هم داشت، اما این بار اعلام کرد به عنوان دستی پول را دریافت نمی کند و ما هم امکان انتقال پول به حسابش را نداشتیم. بعد هم که بحث فسخ قرارداد پیش آمد. حالا اینکه آن پول کجا رفت، باید بگویم تمام پول بین بازیکنان تقسیم شد و ما بیشترین پرداختی را به بازیکنان داشتیم و بدهی های گذشته بازیکنان را پرداخت کردیم. بعد هم مسائل مالی زیاد نیاز به حدس و حاشیه ندارد، خیلی راحت و شفاف است. من از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه خواهش می کنم تمام درآمد ریالی و ارزی دوران مدیریت من و همچنین کلیه پرداخت ها بابت اصل قرارداد و بدهی های مالیاتی و همه چیز را به صورت جدول در سایت باشگاه قرار دهند. این خیلی چیز ساده ای است و من برای چندمین بار آن را می گویم. وقتی یک مدیری به راحتی این را می گوید پس ما مسئله ای در این ماجرا نداریم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 346

به "پول برانکو بین بازیکنان پرسپولیس تقسیم شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پول برانکو بین بازیکنان پرسپولیس تقسیم شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید