کاریکاتور روزنامه تایمز به رسوایی خاندان سلطنتی انگلیس

به گزارش مجله فناوری، خبرگزاری خبرنگاران- در این کاریکاتور اعضای خاندان سلطنتی، این مصاحبه را بدترین مصاحبه ای می دانند که تا به حال شاهد بوده اند و از این شگفت زده اند که مگان و هری باعث رسوایی خاندان سلطنتی شده اند.

کاریکاتور روزنامه تایمز به رسوایی خاندان سلطنتی انگلیس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، مصاحبه جنجالی عروس و نوه ملکه انگلیس که ابعادی از نژادپرستی و تنگ نظری در کاخ باکینگهام و خاندان سلطنتی انگلیس را روشن می نماید با واکنش های گسترده ای روبرو شد که از جمله آن کاریکاتوری در روزنامه تایمز بود.

در این کاریکاتور اعضای خاندان سلطنتی به تصویر کشیده شده اند که از این مصاحبه به خشم آمده اند و آن را بدترین مصاحبه ای می دانند که تا به حال شاهد بوده اند و از این شگفت زده اند که مگان و هری از به بار آوردن چنین رسوایی برای خاندان سلطنتی شرم نمی نمایند.

خبرگزاری اسپوتنیک اعلام نمود؛ بیش از 17 میلیون بیننده مصاحبه روز گذشته اپرا وینفری مجری آمریکایی را با مگان مارکل عروس ملکه انگلیس و شاهزاده هری تماشا کردند.

نیویورک تایمز هم گزارش داد؛ در این مصاحبه که روز یکشنبه در شبکه سی بی اس صورت گرفت، در ساعت اول 16 میلیون و 900 هزار نفر و در ساعت دوم 17 میلیون و 300 هزار بیننده داشته است.

مگان مارکل همسر شاهزاده هری روز یکشنبه گذشته در این مصاحبه گفت که پس از پیوستن به خانواده سلطنتی انگلیس، حمایتی را که انتظارش را داشته دریافت ننموده است.

مگان مرکل گفت: بنابراین ما صحبت هایی را می شنیدیم که آنها، او (فرزندشان) را مشمول تدابیر امنیتی نمی نمایند. به او عنوان (سلطنتی) نخواهند داد؛ و همچنین نگرانی ها و بحث هایی وجود داشت درباره اینکه رنگ پوست او وقتی به جهان بیاید، چقدر تیره خواهد بود.

مگان که در کنار شاهزاده هری در این مصاحبه شرکت نموده بود، به نگرانی خانواده سلطنتی انگلیس درباره فرزندش در زمانی که هنوز متولد نشده بود، اشاره نمود. او گفت این خانواده از دادن لقب سلطنتی به آرچی (پسر آنها) خودداری کردند و علت آن بحث هایی بود که وجود داشت در این باره که رنگ پوست او ممکن است چقدر تیره باشد.

مگان همچنین از کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام گلایه کرد و گفت او (کیت) باعث گریه کردن وی شد (این موضوعی بود که روزنامه های انگلیس به شدت به آن پرداختند) و همچنین درباره اختلاف هری با پدرش صحبت کرد و هری هم گفت: تجربه اش با مگان به او نشان داد مادر مرحومش چه شرایط سختی را گذرانده است.

سخنگوی بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه گفت جانسون مصاحبه پرنس هری و همسرش مگان را که از تلویزیون پخش شده ندیده است، ولی هر گونه موضوعی که به سبب این مصاحبه بوجود بیاید، موضوعی مربوط به کاخ سلطنتی است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: silax.ir شناسه مطلب: 1034

به "کاریکاتور روزنامه تایمز به رسوایی خاندان سلطنتی انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاریکاتور روزنامه تایمز به رسوایی خاندان سلطنتی انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید